Aroomivaha vorm Kuubikud

0.994.50

Aroomivaha vorm „Kuubikud“ on valmistatud plastikust, millega on ideaalne võimalus valmistada ise aroomivahasid, mida hiljem kasutada aroomilampides.

Võimalik on vormis valada täis ainult kuubikute avad küünlavahaga, kuid saab ka valada veidi kõrgemale, et tekiks n-ö šokolaadi laadne tahvel, mida saab vastavalt enda soovidele murda. Ideaalne viis aroomivahasid endal kodus kasutada või kinkida koos ümbrisega.

Kirjeldus

Vormi välismõõdud: 10cm x cm 7,5x 2,5 cm. Üks kuubiku kujuline ava mahutab u 10g vaha. Kui valada vormi ülemise ääreni, siis mahutab kogu vorm kuni 90 g vaha.

Küünlavaha vormi valamine:

Kuna vorm on valmistatud plastikust, siis peab küünlavaha oleme veidi jahtunud ehk valada tuleks temperatuuril 50°C-60°C. Üle 65°C võib plastik veidi pehmeks muutuda.

Soovituslik oleks kasutada küünlavahasid, mis on mõeldud vormist väljavõetavate küünalde tegemiseks, nt Kerasoy sojavaha, sest tegemist on kõvema vahaga ja tuleb pärast tahkumist vormist oluliselt lihtsamini välja. Saab kasutada ka pehmemat sojavaha C-3, kuid vormist kättesaamiseks võiks panna veidiks ajaks näiteks külmkappi, siis tuleb vaha lihtsamini vormist välja.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aroomivaha vorm Kuubikud”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga