Patšuli eeterlik õli 20 ml- 500 ml

4.9072.90

100% naturaalne patšuli eeterlik õli. Patšuli eeterlikku õli kasutatakse laialdaselt aroomiteraapias, kosmeetikas ja parfümeerias. 

Patšuli eeterlikul õlil on puidune ja kergelt taimselt suitsune aroom. Aroomiteraapias on antud eeterlikul õlil rahustavad ja stressi vähendavad omadused. Aitab lõõgastuda ning luua romantikat, stimuleerib õnnehormoonide teket. Väikeses koguses pigem ergutav, suuremas koguses rahustav.

Kosmeetikas kasutatakse nt erinevates kreemides, mis toimib hästi vananeva naha korral. Aitab taastada kudesid, stimuleerida naharakkude teket ja anda nooruslikku välimust. Toimib ka erinevate nahaprobleemide korral, nt ekseemi, akne ja kuiva naha vaevustega.

Sobib ideaalselt kasutamiseks seepides, kosmeetikas, ruumilõhnastajates, küünaldes jne.

Allpool leiate ka täpsemad kasutamise juhised…

Kirjeldus

Kasutamine:

Valmisseebimassidele lisada 20-30 g 1 kg seebimassi kohta. Kuummeetodil seebi valmistamisel kasutada 20-25 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Külmmeetodil kasutades 30-35 g eeterlikku õli 1 kg rasvade/õlide kohta. Lisada jahtumisfaasi lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Kosmeetikas kasutada ca 1 % ulatuses toote massist. Eeterlik õli lisada jahtumisfaasi lõpus, et vähendada eeterlike õlide lendumist.

Ruumilõhnastajates kasutada kuni 25 % ulatuses koos spetsiaalse baasvedelikuga (Augeo), mis on leitav ka meie veebilehelt.

Kasutada saab ka näiteks saunas (sega u 10 tilka 10 l soojas vees vihtade leotamiseks), vannis (6-7 tilka vannivette) või massaažiks (1-2 tilka eeterlikku õli 5 ml baasõliga).

 

Toodetud: Sri Lanka

Ohutus:

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoidke eemal tulest, otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest. Vältige silma sattumist. Mitte kasutada lahjendamata kujul. Ärrituse korral lõpetage toote kasutamine. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Kui olete rase või toidate last rinnaga, kasutada toodet suure ettevaatlikkusega ja vajadusel konsulteerida arstiga. Üledoseerimisel loputada rohke veega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Patšuli eeterlik õli 20 ml- 500 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga