Dušigeeli põhi (orgaaniline) 250 ml- 1 L

5.5015.90

Valmista endale ise imelihtsalt dušigeel ilma ohtlikke kemikaale ja nahale kahjulikke aineid kasutamata. Lisa juurde lihtsalt endale meelepärane aroomi- või eeterlik õli 😊

Meie dušigeeli põhi on valmistatud orgaanilistest õlidest, mida on rikastatud nahka parandavate koostisosadega. Samuti ei sisalda see sulfaate ega parabeene. Vastab Ecocert standardile.

Tegemist on valmistootega, millele võiks lisada juurde lihtsalt endale meelepärase aroomi- või eeterliku õli. Kui on soov muuta dušigeeli põhja paksemaks, võib lisada juurde veidi soolalahust (20%-list). Täpsem juhend allpool.

Allpool leiate täpsema juhendi dušigeeli valmistamiseks.

Kirjeldus

Retsept ja juhend enda dušigeeli valmistamiseks:

  • Lisa sobiv kogus dušigeeli põhja sobivasse pudelisse või anumasse.
  • Lisa juurde endale meelepärane aroomi- või eeterlik õli 0,5-1 % ehk 100ml seebi kohta kuni 1 g aroomi- või eeterlikku õli. Dušigeeli põhi võiks olla temparatuuril 30-35°C, siis segunevad aroomid paremini.
  • Sega kõik omavahel kokku, u 10 minutit.
  • Kui on soov saada paksemat/tihkemat dušigeeli, võib kõige lõpuks juurde segada 20 %-list soolalahust. Kogus sõltub, kui tihket dušigeeli soovitakse. Soolalahuse valmistamiseks kasuta tavalist soola ja keedetud vett. Vesi võiks lisades olla veidi soe. 20%-lise soolalahuse saamiseks lisa 100ml veele 20 g soola jne. Lisada dušigeeli põhjale tilkadena ja samal ajal segades, kuni soovitud tulemuse saavutamiseni.
  • Valmis ta ongi 😊

INCI: Aqua >50, Potassium Cocoate 10-25, Potassium Oleate 10-25, Lauryl Betaine 1-5, Glycerin 1-5, Benzyl Alcohol 0,5-1, Potassium Palm Kernelate 0,1-0,5, Palm Kernel Acid 0,1-0,5, Decyl Glucoside 0,1-0,5, Potassium Citrate 0,1-0,5.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dušigeeli põhi (orgaaniline) 250 ml- 1 L”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga