Me pakume kolme erinevat tüüpi värvaineid- glütseriinipõhised pigmentvärvid, veepõhised värvid ja Mica värvid.

Glütseriinipõhised pigmentvärvid on mõeldud kasutamiseks läbipaistmatutes ja valgetes seebimassides ning veepõhiseid värve kasutatakse läbipaistvate seebimasside värvimiseks, samuti külmprotsessi seebi valmistamisel, vannipallides, vannisoolades, kodulõhnastajates jne. Mica värve kasutatakse nii läbipaistvate kui ka valgete seebimasside värvimiseks.

Pigmentvärvid ei sulandu ümbritsevasse seebimassi. Ideaalne olukorras, kus soovite valmistada valgest seebimassist mitmekihilisi värvilisi seepe. Veepõhised värvid võivad mitmekihilistes valgetes seebimassides seguneda omavahel pikema aja vältel, samas läbipaistvate seebimasside puhul seda probleemi ei teki.

Soovitatav lisatav kogus on 1-2%, sest kõik meie veebilehel müüdavad värvid on kontsentreeritud.

  • Pigmentvärvid

    Pigmentvärvid (6)

    Pigmentvärvid on mõeldud kasutamiseks läbipaistmatutes ja valgetes seebimassides. Sobib ka hästi valgest seebimassist valmistatud mitmekihiliste värviliste seepide valmistamiseks. Värvid on vedelal kujul.
  • Veepõhised värvid

    Veepõhised värvid (7)

    Veepõhiseid värve kasutatakse läbipaistvates seebimassides, külmprotsessi seebi valmistamisel, vannipallides, vannisoolades, kodulõhnastajates jne. Värvid on vedelal kujul.